Blog

Útěk před lékem

Film Útěk před lékem je dokument z roku 2008 o muži z Kanady, který zjistil, jak je konopí léčivé a pomohl mnoha lidem okolo sebe. Dnes je živou legendou, jeho stránky jsou

www.phoenixtears.ca

www.youtube.com/watch?v=eMiM7d4SkGg

Lovci odrôd (Strain Hunters) - dokument o pestovaní Konope vo svete

V tejto sérii dokumentárnych filmov získate veľmi živý náhľad do sveta pestovania Konpy po celom svete. Skupina troch bádateľov Vám ukáže, ako sa pestuje, spracováva a užíva Konopa v krajinách, v ktorých je táto Rastlina súčasťou kultúrneho dedičstva, no zároveň aj lokálnej ekonomiky.  Tento seriál je veľmi kvalitne spracovaný a podá Vám až neuveriteľne živý pohľad na realitu, ktorá je pre nás, európanov ešte stále nedostupná.  Čo sa ale čoskoro určite zmení :)

Prajem Vám ničím nerušené sledovanie :)

 

 

 

Konopná doktorka o své cestě k léčivému konopí

Toto video bylo natočeno na podzim roku 2013 na Setkání Gošárníků. Dozvíte se v něm, jaká byla moje cesta od západní medicíny ke konopí a celostnímu přístupu k uzdravování. Doporučuji Vám shlédnout toto video a uvědomit si s jak silnou pomocnicí se můžete na své cestě ke zdraví setkat. Taková hezká souvislost je, že jsem na místo přijela den před tím ve večerních hodinách i se svým malým synkem, a bez předchozího záměru a očekávání jsem přešla žhavé uhlí :-).